Про компанію

Підприємство ТОВ «МІГАТЕХ індустрія» створено на початку 2007 року. Ми пропонуємо нашим клієнтам кращі моделі зварювального обладнання: машини, установки, лінії та інші допоміжні пристрої необхідні для механізації та автоматизації зварювальних робіт, яке використовується при виготовленні різних деталей та конструкцій.

Висока якість виготовлення обладнання на заводах-виробниках гарантовано світовим рівнем культури виробництва, технології і системою контролю якості. Обладнання, яке пропонує наше підприємство, використовується в багатьох країнах світу.

Багаторічний досвід виробничої роботи у виготовленні зварювального обладнання, постійний пошук нових технологій та обладнання на світовому ринку, вивчення потреби українських підприємств у сучасних і високопродуктивних технологіях зварювального обладнання - дозволяє нам вирішувати будь-які завдання наших клієнтів. Звернувшись до нас Ви зможете отримати кваліфіковану консультацію у вирішенні ваших питань пов'язані з виготовленням зварювальних конструкцій, реконструкції та модернізації зварювального виробництва.    Прямі поставки з заводів виробників дозволяє нам пропонувати конкурентну і прийнятну ціну на зварювальне обладнання, установки і машини для наших партнерів і клієнтів.