Обладнання для зварювання трубопроводів

Автоматична система зовнішнього зварювання трубопроводу А300

Зварювання в захисних газах, зварювання кореня шва трубопроводу, заповнюючи зварювання,  декоративне зварювання.

Апарат аргонодугового зварювання МСТ-400

Апарат аргонодугового зварювання постійним струмом призначений для зварювання зверху вниз спеціальним целюлозним електродом і заповнення кореня шва трубопроводу з високим вмістом сірки.

Багатофункціональний зварювальний напівавтомат MPS-500

Багатофункціональний зварювальний напівавтомат має високу надійність і володіє високою робочою здатністю під час зварювання трубопроводів.

Зварювальний випрямляч для роботи в особливо важких умовах

Промисловий випрямляч для ручного дугового зварювання, з ефективною економією енергії і високою надійністю призначений для зварювання і повітряно-дугового стругання вугільними електродами.

Цифровий зварювальний напівавтомат PCW-300 IGBT MIG / MAG

Спеціальний зварювальний напівавтомат для зварювання кореня шва трубопроводу з високоміцної сталі без розбризкування, високий ефект і прекрасне формування шва.

ОБЛАДНАННЯ  ПІДВИЩЕНОЇ  НАДІЙНОСТІ  ДЛЯ ЗВАРЮВАННЯ  ТРУБОПРОВОДІВ


Доставка по всій Україні *

Ви можете придбати товар в нашому офісі в Києві чи дистанційно та отримати доставку в міста і області: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам’янське, Кропивницький, Тернопіль, Луцьк
* крім тимчасово окупованих територій та АР Крим