Обладнання для виготовлення таврових балок

ЛІНІЯ ВЕРТИКАЛЬНОГО СКЛАДАННЯ ТА ЗВАРЮВАННЯ БАЛОК

Повний комплект лінії виготовлення таврових балок

ЛІНІЯ ГОРИЗОНТАЛЬНОГО СКЛАДАННЯ БАЛОК

Ефективність лінії для виробництва двотаврових балок забезпечується за рахунок застосування способу горизонтальній збірки. Крім того, виконання зварювальних операцій в горизонтальному положенні також дозволяє ефективно знизити зварювальні деформації.

МАШИНА ВЕРТИКАЛЬНОГО СКЛАДАННЯ БАЛОК (200х3000мм.)

Зберігаючи переваги автоматичного вирівнювання і затиску малогабаритного складального стану, великогабаритний вертикальний складальний стан зручний і простий в експлуатації. Механізм автоматичного вирівнювання використовує привід гідравлічного двигуна і зубчасту передачі. За рахунок цього була підвищена надійність роботи обладнання. Ми пропонуємо послугу з виготовлення стану відповідно до потреб клієнтів.

МАШИНА ВЕРТИКАЛЬНОГО СКЛАДАННЯ БАЛОК (200х1800мм.)

Вертикальний стан для складання двотаврових балок оснащений японським програмованим контролером Mitsubishi і перетворювачем частоти, що дозволяє домогтися автоматизації управління в процесі затиску, вирівнювання, позиціонування і автоматичного зварювання короткими швами. Зварювальний пальник оснащена пристроєм слідкування положення шва, яке гарантує високу якість зварювання.

МАШИНА ВЕРТИКАЛЬНОГО СКЛАДАННЯ, ЗВАРЮВАННЯ ТА ПРАВКИ БАЛОК

Це спеціальна машина для одночасного зварювання та випрямлення таврових балок яка поєднує в собі три процесу в одній машині, що  підвищує продуктивність праці, знижує вартість і економить простір для монтажу. Машина може виробляти H - балку і T - балку з високою ефективністю.


Доставка по всій Україні *

Ви можете придбати товар в нашому офісі в Києві чи дистанційно та отримати доставку в міста і області: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам’янське, Кропивницький, Тернопіль, Луцьк
* крім тимчасово окупованих територій та АР Крим