MORROW Промислові зварювальні інвертори

Джерело живлення для ручного дугового зварювання серії ZX7

Рекомендовано для застосування при виконанні  зварювання в особливо важких умовах, як наприклад у нафтовій та хімічній промисловості, машинобудуванні та будівництві і так далі.

Його перевага особливо може бути показана при  великих коливаннях живлячої напруги та зварюванні конструкцій що вимагає високої якості виконання робіт.

Зварювальні випрямлячі MIG/MAG/SAW

Спеціальний випрямляч що поєднує зварювання під шаром флюсу та напівавтоматичне зварювання в середовищі захисних газів двома напівавтоматами. Одночасно може відбуватися робота двох напівавтоматів або зварювання трактором.

Його перевага може бути при  зварюванні сталевих конструкцій з великою кількістю зварювальних швів з різними способами зварювання.

Зварювальні випрямлячі SAW

Інверторні джерела живлення моделі MZ7   призначені для живлення зварювальною напругою механічних пристроїв для зварювання металоконструкцій під шаром флюсу.

Завдяки технології IGBT (SIEMENS) MZ7  забезпечує регулювання зварювальної напруги, струму та швидкість переміщення  механічного пристрою (трактору) MZ-ZK в зоні зварювання.

Всі параметри мають без ступеневе регулювання та показання на цифровому табло. Це дозволяє  виконувати коректування параметрів зварювання відповідно до технологічних параметрів.

Джерело живлення моделі MZ7 має чутливий елемент що надає можливість електричному струму бути стійким. Це  гарантує стійкий зварювальний процес високої якості.

Зварювальні напівавтомати серії NBC 350-630 IGBT

Зварювальний  напівавтомат серії NBC IGBT - це новий тип машини, який був спроектовано  після досконалого вивчення кращих світових моделей подібної продукції та впровадження нових технологій. Це обладнання може бути використане, для зварювання  низько вуглецевих, низько легованих сталей  суцільним зварювальним та порошковим дротом діаметром 0,8 – 2,0 мм.. Має  функцію захисту від обривання фази; перегрівання; наднапруги; низької напруги. Це - максимально  ефективне і енергозберігаюче зварювальне устаткування.

Зварювальні трактори

Забезпечують автоматичне зварювання під шаром флюсу або захисних газах кутових, стикових швів та зварювання «в човник».


Доставка по всій Україні *

Ви можете придбати товар в нашому офісі в Києві чи дистанційно та отримати доставку в міста і області: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам’янське, Кропивницький, Тернопіль, Луцьк
* крім тимчасово окупованих територій та АР Крим