Зварювальні обертачі

ОБЕРТАЧ MFUB-TW для тонкостінних ємностей - Модульна система складання секцій.

Модульна система MFUB-TW призначена для з'єднання, складання та зварювання тонкостінних ємностей діаметром  1820мм – 4570мм.

Обертач типу Fit Up

Система обертачів «Fit Up» дозволяє клієнту економити кошти за рахунок значного скорочення часу і зусиль, необхідних для вирівнювання і стикування обичайок. Ця система спроектована і виготовлена для роботи в суворих і жорстких умовах.

Змінні поліуретанові шини встановлені на литі сталеві барабани мають високу міцність і чудове зчеплення з поверхнею циліндру.

Обертачі роликові LPP 1-5 тон

Лінійні роликикові обертачі  призначені для обертання циліндричних виробів з необхідною зварювальною швидкістю при автоматичному зварюванні кільцевих швів або наплавленні внутрішніх і зовнішніх поверхонь. Мають просту конструкцію та леке налаштування під необхідний діаметр виробу.

Обертаючі столи

Горизонтальні обертачі застосовується для обертання виробів навколо вертикальної осі з необхідною швидкістю при автоматичному зварюванні кругових швів..

Можуть бути застосовані як самостійні та додаткові пристрої для ручних зварювальних робіт, а також в якості обладнання напівавтоматичних і автоматичних зварювальних дільниць.

САМОВИРІВНЮЮЧІ ОБЕРТАЧІ МОДЕЛІ RSPP 40-300 тон

Обертачі  роликові самовирівнюючі призначені для обертання циліндричних виробів з необхідною зварювальною швидкістю при автоматичному зварюванні кільцевих швів або наплавленні внутрішніх і зовнішніх поверхонь. Ці моделі здатні автоматично налаштовуватись на необхідний діаметр циліндру.

За замовленням обертачі можуть бути виготовлені на пересувній платформі для зручності переміщення зварювальних секцій від одного робочого місця до іншого (залежно від технології виготовлення).


Доставка по всій Україні *

Ви можете придбати товар в нашому офісі в Києві чи дистанційно та отримати доставку в міста і області: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам’янське, Кропивницький, Тернопіль, Луцьк
* крім тимчасово окупованих територій та АР Крим