Зварювальні трактори

ЗВАРЮВАЛЬНИЙ ТРАКТОР MZ-ZK-630

Універсальна модель трактору легкої серії призначена для МІГ/МАГ зварювання в полотна в нижньому положенні, зварювання в «кут» та зварювання «в човник».

ЗВАРЮВАЛЬНИЙ ТРАКТОР MZ-ZK-630B MZ-ZK-C

Універсальна модель трактору легкої серії призначена для SAW зварювання по флюсу полотна в нижньому положенні, зварювання в «кут» та зварювання «в човник».

ЗВАРЮВАЛЬНИЙ ТРАКТОР MZ-ZK

Стандартна модель трактору важкої серії призначена для зварювання в полотна в нижньому положенні та зварювання в «кут».

ЗВАРЮВАЛЬНИЙ ТРАКТОР MZ-ZK-A-Z

Модель трактору важкої серії призначена для двоелектродного зварювання в полотна в нижньому положенні та зварювання в «кут».

ЗВАРЮВАЛЬНИЙ ТРАКТОР MZ-ZK-А

Універсальна модель трактору важкої серії призначена для зварювання в полотна в нижньому положенні, зварювання в «кут» та зварювання « в човник».

МАЛОГАБАРИТНИЙ ТРАКТОР SZ-10-V

Малогабаритний трактор призначений для МІГ/МАГ зварювання металоконструкцій що мають велику довжину зварювальних швів. Дозволяє замінити ручну роботу зварника при тривалому часі зварювання.

УНІВЕРСАЛЬНИЙ ТРИКОЛІСНИЙ ТРАКТОР MZ-10-D

Триколісний трактор важкої серії призначений для зварювання у нижньому положенні прямолінійних швів виробів що мають технологічну обробку крайок зварного шва. Необхідне положення трактора під час зварювання забезпечують два коліщати що знаходяться безпосередньо у зварному шву.

 

УНІВЕРСАЛЬНИЙ ТРИКОЛІСНИЙ ТРАКТОР MZ-ZK-D

 Триколісний трактор важкої серії призначений для зварювання у нижньому положенні. Трактор має більш ширші технологічні можливості при зварюванні.

 Крім прямолінійного руху, триколісний трактор має можливість повернути наліво і направо і зварювати криволінійні шви.


Доставка по всій Україні *

Ви можете придбати товар в нашому офісі в Києві чи дистанційно та отримати доставку в міста і області: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам’янське, Кропивницький, Тернопіль, Луцьк
* крім тимчасово окупованих територій та АР Крим