Зварювальні колони, маніпулятори

ОБЕРТАЧ MFUB-TW для тонкостінних ємностей - Модульна система складання секцій.

  Модульна система MFUB-TW призначена для з'єднання, складання та зварювання тонкостінних ємностей діаметром  1820мм – 4570мм.

Обертач типу Fit Up

Система обертачів «Fit Up» дозволяє клієнту економити кошти за рахунок значного скорочення часу і зусиль, необхідних для вирівнювання і стикування обичайок. Ця система спроектована і виготовлена для роботи в суворих і жорстких умовах.

Змінні поліуретанові шини встановлені на литі сталеві барабани мають високу міцність і чудове зчеплення з поверхнею циліндру.

Обертаючі столи

Горизонтальні обертачі застосовується для обертання виробів навколо вертикальної осі з необхідною швидкістю при автоматичному зварюванні кругових швів..

Можуть бути застосовані як самостійні та додаткові пристрої для ручних зварювальних робіт, а також в якості обладнання напівавтоматичних і автоматичних зварювальних дільниць.

Пристрій підтримки флюсу

Пристрій призначено для автоматичного забезпечення флюсом виробів циліндричної форми під час автоматичного зварювання внутрішніх швів в нижньому положенні.


Доставка по всій Україні *

Ви можете придбати товар в нашому офісі в Києві чи дистанційно та отримати доставку в міста і області: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам’янське, Кропивницький, Тернопіль, Луцьк
* крім тимчасово окупованих територій та АР Крим