ТОВ «МІГАТЕХ індустрія»
Головна сторінкаПро компаніюПроектиКонтактна інформація
Каталог продукції

TAYOR Машини лазерного різання »

Верстат лазерного різання волоконним лазером TF-3015 EDGE+ з автоматично рухомим столом

ТЕХНІЧНІ  ХАРАКТЕРИСТИКИ

МОДЕЛЬ

TF-3015 EDGE+

TF-4020 EDGE+

TF-6020 EDGE+

 Ефективний діапазон різання (LxW)

3х1.5m

4х2m

6х2m

 Додатки

MS/SS/AL/CU plate CNC cutting

 Середовище лазеру

Джерело волоконного лазеру Precitec/ IPG (Німеччина)

 Максимальна швидкість різання

60-80 м/хв..

 Потужність лазеру (Вт.)

500W / 700W / 750W / 1000W / 1200W

 Точність

≤0.12mm

 Товщина різання

0.5-12mm

 Джерело живлення

3х380В / 50Hz

 Час безперервної роботи

24 годин

 

ПРИЗНАЧЕННЯ.

 Машини лазерного різання TF-3015 EDGE+ застосовується для обробки різання металевих матеріалів, включаючи нержавіючу сталі, вуглецеві, леговані та кременисті сталі, оцинковані листові сталі, алюмінієві та  титанові сплави.

Машини використовують найсучасніші лазери на основі німецької технології  IPG в поєднанні з портальними верстатами ЧПУ. Вони відрізняється високою міцністю і стабільністю, а також високоточними кулько-гвинтовою передачею і лінійними направляючими.
Волоконний лазер має цілу низку переваг, включаючи високу якість променя, яскравість, високу швидкість перетворення, відсутність необхідності техобслуговування, стабільність, надійність, низькі експлуатаційні витрати, невеликий розмір.

 

ПЕРЕВАГИ.

1. Портальна конструкція, сталева  зварювана станина та горизонтальна балка з міцного алюмінієвого сплаву забезпечують високу жорсткість та стійкість до вібрації.

2. Машина використовує прецизійні  лінійні направляючі  та зубчасту рейку виробництва.  Ці елементи мають особливості високої точності та швидкої швидкості. Крім того, максимальна робоча швидкість (холостий хід) становить 80 м/хв, точність позиціонування не більше ± 0,03 мм/м, а точність повторного позиціонування до ± 0,02 мм.

3. Система ЧПУ має спеціальну систему управління для лазерного різання виробництва  CYPCUT. Така система має потужні функції і може задовольнити обробку різних листових матеріалів.

4. Машина приймає імпортований фірмовий AC мотор сервоприводу з характеристиками малої інерції і чудовими динамічними характеристиками.  Сервомотор з високоточним редуктором (задній зазор має менше 5 кутових хвилин), ефективно гарантує надійність та точність передачі.

5. Лазер відокремлений від базового блоку і використовує імпортоване оптичне волокно для передачі лазерного променя. Оптичний шлях не підлягає технічному обслуговуванню що гарантує стабілізацію оптичного шляху.

6. Машина оснащена спеціальним автоматичним програмуванням CAD/CAM і автоматичним програмним забезпеченням для розкрою, яке зручне для малювання та програмування під час виробництва та може максимально економити сировину.

7. Осі X- Y мають захисні бічні пластині і сильфони, щоб запобігти забрудненню лінійні направляючі. Шестерні та стійки осі X і осі Y оснащені централізованим пристроєм подачі мастила; Лінійні направляючі осей X і Y оснащені мастильним ніпелем для періодичного додавання мастила.

8. Елементи газового контуру використовують імпортовані компоненти та деталі з поліпшеним і надійною конструкцією, які можуть одночасно заповнюватися три різні вільно обраний ріжучими газами; Вся система газового контуру приймає конструкцію, стійку до високого тиску, і тиск газоподібного азоту може досягати 2,0 МПа при різанні пластини з нержавіючої сталі, що може гарантувати стабільність системи, підвищити надійність різальної машини і забезпечити якість поверхні  різання.