ТОВ «МІГАТЕХ індустрія»
Головна сторінкаПро компаніюПроектиКонтактна інформація
Каталог продукції

REDROCK Зварювальне обладнання »

ОБЕРТАЧ MFUB-TW для тонкостінних ємностей - Модульна система складання секцій.

 

Модульна система MFUB-TW призначена для з'єднання, складання та зварювання тонкостінних ємностей діаметром  1820мм – 4570мм.. Кожна система поставляється з моторизованим модулем (MDU), що підключається до чотирьох пасивних з'єднувальних модулів (CCD) - в залежності від довжини і кількості з'єднувальних секцій. Модулі  CCD  з'єднуються з модулем MDU за допомогою муфт щоб приводити в рух колісні барабани на всіх модулях.

  Система досить гнучка, щоб встановлювати різні довжини секцій ємностей. Моторизований модуль MDU приводиться в дію два колісні барабани через двоступеневий черв'ячний і шестерний редуктор важкого типу електродвигуном  змінного струму. Кожен модуль MDU і CCD забезпечений чотирма гідравлічними опорами (верхня ланка і нижні з'єднувальні вузли), що забезпечують 4 точки дотику з кожного боку заготовки по довжині виготовленого резервуара.  Як тільки секція резервуара опускається в нижнє положення на барабанні колеса, бокові ролики, що мають незалежний рух, переміщаються в положення, що забезпечує бездоганне стикування стінок резервуара. Швидкість обертання колісних барабанів регулюється повільно та плавно для забезпечення стійкого руху при зварюванні.

   Після зварювання секцій резервуара опорні важелі відводяться від стінок і резервуар можна зняти або перемістити. Управління модульною системою відбувається  за допомогою об’єднаного пульта керування.  MFUB-TW поставляється з дистанційним пультом управління, що містить функції управління:  обертання вперед / назад; зварювання СТАРТ/СТОП;  регулювання швидкості;  Аварійний СТОП.

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ 

НАЙМЕНУВАННЯ

ПАРАМЕТРИ

Загальне навантаження 

до 20 тон

Діаметр ємності

1820мм. – 4570мм.

Довжина системи

в залежності від кількості модулів

Тип, діаметр та довжина обертових роликів

сталь, діаметр 250мм., довжина 1000мм.

Діаметр та довжина верхніх роликів

200мм. х 900мм.

Діаметр та довжина нижніх роликів

200мм. х 800мм.

Швидкість обертання (лінійна)

0,15-15 м/хв..

Потужність двигуна

1.5 КВт.

 Напруга мережі

3х380V,  50/60 Hz